Wojciech Walasiak

Wojciech Walasiak

Projektowanie graficzne – logo, wizerunek firmy, produktu, okładki, książki, plakaty, wydawnictwa, strony www, projektowanie i aranżowanie wystaw.

Praca grafika jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji ale też okazją do dawania świadectwa wierze i wartościom, które z niej wypływają. Bliski jest mi etos pracy wg św. José E. de Balaguera: jako katolik w świecie mam być przede wszystkim dobrym fachowcem (czyli dobrym grafikiem). Co to znaczy? Że staram się, by projekt który tworzę (plakat, znak, okładka) zawsze był wysokiej jakości ale też żeby wnosił coś pozytywnego (harmonię, łagodność, radość) i czynił świat bardziej przyjaznym i dobrym. Jako grafik współpracowałem z mediami ewangelizacyjnymi (Miłujcie się) i wiem, że obraz ma wielką siłę. Językiem wizualnym można i należy nieść Ewangelię. To bardzo ważne w kulturze przesiąkniętej dziś tyloma obrazami, które nie zawsze niosą dobro…

Świadectwo

W biznesie nie taję swojej wiary wobec klientów i partnerów. Jestem w świecie, przy każdym zleceniu mam kontakt z ludźmi z różnych środowisk, o różnych doświadczeniach zawodowych i osobistych. Staram się zawsze być wobec nich rzetelnym partnerem i kontrahentem. Nie podejmuję się realizacji zadań wątpliwych moralnie i zawsze mówię dlaczego. Ma dla mnie znaczenie, czemu i komu ma służyć mój projekt. Mam ten komfort, że mogę wybierać zlecenia.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć