Daniel Tonczew

Daniel Tonczew

Prowadzę kariery piłkarzy oraz szkolenia taktyczne dla piłkarzy i trenerów.

Moja praca polega na przeprowadzaniu szkoleń dla piłkarzy i trenerów w zakresie poprawnego poruszania się po boisku z piłką i bez. Po takim szkoleniu piłkarz gra bardziej świadomie, widzi więcej na boisku i w konsekwencji porusza się lepiej. Trener natomiast zdobywa kluczowe narzędzia jak trenować piłkarzy skuteczniej.
Prowadzę także konsultacje dla piłkarzy i ich rodziców przed podpisaniem umowy z agentem. Większość agentów traktuje piłkarzy jak towar. Są wtedy, kiedy trzeba się rozliczyć, w pozostałym czasie ich nie ma. Podpisują umowy z jak największą ilością piłkarzy i później nie mają czasu dla nich.

Branża piłkarska tak jak każda inna jest narażona na pokusę by skupić się na zarabianiu pieniędzy i wykorzystywać ludzi do tego celu. Także po osiągnięciu sukcesu łatwo można stać się sławnym i popaść w pychę. Widzę w tych sferach jest duże pole do ewangelizacji i walki ze złem.
Dlatego postanowiłem odejść z dużej agencji piłkarskiej i walczyć. Oprócz tego w tej branży jest wielu niedojrzałych piłkarzy którym można pomóc.

Świadectwo

Pracując w dużej agencji piłkarskiej, która reprezentuje piłkarzy z reprezentacji Polski, na co dzień musiałem się mierzyć z wyśmiewaniem mojej wiary i decyzji które z niej wynikały. M.in. odmawiałem oszukiwać piłkarzy na rzecz sukcesu firmy. Deklarowałem się jako osoba na co dzień praktykująca oraz wynikało to ze sposobu mojej pracy, szef i pracownicy wiedzieli że są rzeczy, których nie zrobię i to było największym wyzwaniem dla mnie. M.in. mawiałem msze wieczyste za osoby z firmy lub piłkarzy, oraz zawierałem w Częstochowie działalność firmy. Dla mnie podarowanie kartki z zawierzenia lub mszy wieczystych danej osobie było sporym wezwaniem i dało możliwość zaświadczyć o wierze.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

https://facebook.com/DanielTonczewTactics

mazowieckie

daniel.ttsport@gmail.com

Galeria zdjęć