Chmurka Biała - sklep dla Twojego Dziecka

Chmurka Biała - sklep dla Twojego Dziecka

chmurkabiala.pl

Cześć! Kasia i Damian Malorny, małżeństwo od 2014 roku, rodzice trójki dziewczyn, Małgosi, Agatki i Helenki. Właściciele sklepu internetowego Chmurka Biała i bezpłatnej wypożyczalni Pożycz Pieluszkę. Dzięki wypożyczalni można bezpłatnie spróbować pieluch wielorazowych, później jeśli się przekonacie do tego sposobu pieluchowania można zrobić zakupy w sklepie Chmurka Biała.

Sklep ten jest dla mnie formą promocji życia minimum waste, idea zrodziła się jako odpowiedź na potrzebę i pytania osób zainteresowanych. W 2017 roku byliśmy jedynymi wśród naszych znajomych, którzy używają pieluch wielorazowych i na początku postanowiliśmy otworzyć wypożyczalnię. Wypożyczalnia działa do dziś i umożliwia bez żadnych kosztów wypożyczenie zestawu startowego, żeby sprawdzić czy pieluchy wielorazowe są dla danej rodziny.
Po roku funkcjonowania wypożyczalni postanowiliśmy otworzyć własny sklep z pieluchami wielorazowymi.
Staramy się szerzyć ideę pieluch wielorazowych uczestnicząc w różnych wydarzeniach stacjonarnych (targi, warsztaty, szkoły rodzenia), oraz podejmując ten temat w mediach społecznościowych i na forach dla rodziców.

Świadectwo

Przy prowadzeniu biznesu zawsze są takie wybory. Czy wystawić fakturę na przychód czy nie. Czy wystawić rachunek czy nie. Nawet często zdarza się, że klient mówi: „Nie trzeba paragonu wystawiać”, to i tak mam takie poczucie, że moim obowiązkiem jest ewidencjonować przychody. Myślę, że to jest największe wyzwanie.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice
Galeria Szyb Wilson budynek A2

Galeria zdjęć