Psychoterapia z sercem Joanna Stempień

Psychoterapia z sercem Joanna Stempień

www.joannapsychoterapia.pl

Patrzę na człowieka w sensie holistycznym:  uwzględniając aspekt fizyczny, psychiczny oraz duchowy. Swoją pracę dedykuję osobom, które poszukują dla siebie profesjonalnej pomocy psychologicznej opartej o wartości chrześcijańskie, ale wyznaję zasadę neutralności światopoglądowej terapeuty, żeby osoby niewierzące czuły się, że mają pełną wolność w kwestii swoich wyborów.

Prawo jest moją pasją. Od wielu lat marzyłam o stworzeniu miejsca, w którym będę mogła pomagać, wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie prawnicze w połączeniu z innymi darami i talentami, którymi obdarzył mnie Bóg. Moja Kancelaria to przestrzeń, w której mogę się spotkać z drugim człowiekiem, porozmawiać o jego problemach prawnych, to miejsce wyjątkowe, kryjące troski i tajemnice moich klientów.. to miejsce
gdzie o prawie mówię jasno, gdzie moi klienci mogą otrzymać profesjonalną pomoc prawną, ale i wsparcie którego potrzebują, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Świadectwo

Każdy zawód wiąże się z wyborami i ja takich wyborów musiałam dokonywać wielokrotnie. Zrezygnowałam np. z obsługi jednego z najlepszych moich klientów, ponieważ wartości jakimi się kierował w
codziennej działalności, w stosunku do swoich klientów czy pracowników, były sprzeczne z wartosciami którymi żyję. Zrezygnowałam z reprezentowania klientów w sprawach rozwodowych. 

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Łódź

asia.muza8@gmail.com