Mirosława Kowalkowska

Mirosława Kowalkowska

www.miroslawakowalkowska.pl

Żona Mariusza od 35 lat, matka dwójki cudownych dzieci: Syn Robert lat 34 mąż Justyny; ojciec dwóch synów Ignacy 9 lat i Michał rok oraz córek bliźniaczek Anny i Małgorzaty; córka Justyna lat 31 żona Piotra ; matka dwóch synów Wincenty 6 lat Maksymilian 5 lat i dwie córki bliźniaczki Wiktoria i Tereska 2 latka. Jestem babcią 4 wnuków i 4 wnuczek.
Zainteresowania : nieustanny rozwój osobisty, nauka języka angielskiego, nieustanne podróże dalekie, za ocean i te, bliskie po kraju, żeglarstwo morskie i lądowe, czytanie książek –  biografie – zwłaszcza biografie słynnych kobiet, muzyka poważna – Grieg i Czajkowski
Od 23 lat żyję w świecie finansów.
Jestem pierwszą w Bydgoszczy członkinią stowarzyszenia MDRT, zrzeszającego 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych na świecie. MDRT – Milion Dollar Round Table jest elitarnym stowarzyszeniem, zrzeszającym najlepszych doradców finansowych na świecie. Do MDRT należy mniej niż 1% wszystkich doradców finansowych świata. Członków MDRT cechuje profesjonalizm, wysoki poziom wiedzy, troska o klienta oraz niezmiennie najwyższa etyka.

Prosilam Boga, aby wskazał mi gdzie, w jakiej pracy mogą być wykorzystane moje talenty którymi mnie obdarzył i zaproponowano mi pracę w ubezpieczeniach. Trwam w nich przez 3 kryzysy finansowe.jest to mój jedyny sposob zarabiania na życie i wierzę że zto Bóg dobiera mi klientów. 
Już po trzech latach pracy przekonałam się, dlaczego ubezpieczenia na życie są potrzebne, stało się to, gdy została wypłacona cała suma ubezpieczenia mojej klientce w sytuacji stwierdzenia niezdolności do pracy. Dzięki temu, że kiedyś zdecydowała się pomyśleć o zabezpieczeniu swojej osoby miała pieniądze na bardzo efektywną kurację i bieżące życie. Kolejne wypłaty dla klientek i klientów w sytuacji stwierdzonych poważnych chorób dodawało sił i sprawiało, że praca coraz bardziej stawała się moją pasją. Widziałam jak dzięki wypłacie z ubezpieczenia klientka mogła kupić mieszkanie, skorzystać z porady najwyższej klasy specjalistów, normalnie żyć pomimo tego, że utraciła zdrowie.

Świadectwo

Bóg podpowiada kto ma być moim klientem. Nie mam pokusy zarabiać pieniędzy zapomniawszy o potrzebach klienta. Moja sprzedaż opiera się na relacjach, dlatego tak ważne jest dla mnie kto jest moim klientem. 

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?