Duchowość

Nazywam się Adrianna Złoch
Wraz z Mężem formujemy się w gałęzi rodzinnej Ruchu Światło- Życie:
 Domowym Kościele.
Z Ruchem jestem związana od 20 lat, zaś
 Mąż od 10 lat.
Katolicki Networking założyliśmy w lutym 2020 r. jest pod opieką Wydziału Duszpasterstwa Kurii Toruńskiej, a opiekunem jest franciszkanin o. Tycjan Kubiak.

W mojej pracy związanej z modą i wolontariatem, którą prowadziłam przez ponad 3 lata, odczuwałam ogromną samotność. Wydawało mi się, że w kontekście mojej pracy zawodowej, oparcie mam jedynie w Mężu, a poza tym występuję „sama przeciwko światu”. Brakowało mi bezpiecznej przestrzeni, w której mogłabym się posilić opinią braci i sióstr, zrobić z nimi burzę mózgu nad moimi pomysłami, znaleźć oparcie i dobrą radę, pozbawioną pouczającego tonu, lecz przeżytą jako brat i siostra- równy z równym. Wiedziałam o istnieniu takich inicjatyw, jednak wszystkie one były albo odległe lokalizacyjnie albo płatne- w sytuacji problemów finansowych, które mnie spotkały, płatne grupy wsparcia były niedostępne. Stąd też zainicjowałam przestrzeń wirtualną, którą nazwałam Katolicki Networking. Chciałam spotkać w niej siostry i braci z Kościoła Katolickiego, by wymieniać się kontaktami i podejmować wspólne projekty. 

Okazało się, że inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Grupa Faceboook o tej samej nazwie co niniejsza strona www, mając około miesiąca- w swoich szeregach zgromadziła ponad 2000 osób. Moja codzienna praca nad grupką, uświadomiła mi, że wielu z braci katolików, miało taką niszę w sercu, którą pragnęli uzupełnić- poszukiwali tak jak ja- zawodowego oparcia, kreatywnych rozmów, wspólnoty braterskiej wśród katolików, wykonujących rozmaite zawody.
Raz w miesiącu organizuję spotkanie dla wszystkich członków Katolickiego Networkingu w różnych miastach Polski.
Jeśli chcesz abym zorganizowała spotkanie w twoim mieście, dołącz do mnie i zróbmy to razem. A może już przygotowuję takie wydarzenie w Twoim stronach?

3K+
dołącza do nas 50- 100 osób/ tygodniowo

Co znajdziesz na tej stronie?

Zapraszam na blog Katolickiego Networkingu, gdzie dzielę się sprawdzonymi patentami, które wspierały mnie w rozwoju własnej firmy. Promuję rozwiązania innych członków Katolickiego Networkingu. Stawiam na odkrywanie Boga w życiu zawodowym. Na blogu znajdziesz dużo ciekawych artykułów, w których opisuję swoje, i innych, doświadczenia, z jakimi mamy do czynienia w codziennej pracy.

Bardzo lubię poznawać inicjatywy katolików, bo mogę jednocześnie kupować/ uczestniczyć i wspierać budżet braci i sióstr z Kościoła Katolickiego. Wiem, że Ty również możesz nie mieć wolnej chwili, aby usiąść i spokojnie poszukać, czy w danej branży znajdzie się jakiś współbrat ze wspólnoty lub siostra z przeżytych niedawno rekolekcji. Dlatego właśnie tworzę  „Bazę Katolickich Inicjatyw”. Wszystko w jednym miejscu. Dla mnie i dla Ciebie.

Chętnie czytam wywiady, ponieważ wtedy mogę jednocześnie zapisywać swoje przemyślenia i zatrzymać się dłużej nad ciekawą myślą. Wiem, że Ty również możesz potrzebować pochylić się przez dłuższą chwilę nad interesującą inicjatywą. Dlatego właśnie przygotowuję dla Ciebie transkrypcję wszystkich wywiadów z kanału Youtube „Katolicki Networking TV”. Tutaj dodaję także zdjęcia produktów czy wydarzeń realizowanych przez moich gości, co pozwoli Ci uzmysłowić sobie, jak wspaniałe dzieła czynią katolicy.