Elwira Zwolińska

Elwira Zwolińska

Jestem home stagerką i projektantką wnętrz.

W moim życiu praca nie jest na pierwszym miejscu. Zajmuje kolejne miejsce w rankingu, gdzie na pierwszym miejscu jest Bóg – Jezus Chrystus, który kiedyś wiele lat temu uratował moje życie, kiedy byłam już poza Kościołem, daleko od Jego miłości.
Potem kolejno jestem Żoną i Mamą sześciorga dzieci. I to ze względu na moją rodzinę zdecydowałam się parę lat temu na trudny krok zmiany zawodu. Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale chcąc dobrze zadbać o moją rodzinę, nie mogłam kontynuować pracy w tym zawodzie. Zbyt wiele czasu musiałabym spędzać  poza domem.Chciałam też być dyspozycyjna dla Ewangelizacji, która wiele razy wymaga ode mnie dużej dyspozycyjności czasowej. A ponieważ od zawsze moją pasją były wnętrza, zaczęłam się kształcić w tym kierunku.
I tak oto powstała moja marka MIOMAROHOME, którą rozwijam kroczek po kroczku. W swojej działalności stawiam przede wszystkim na uczciwość w relacjach i w zobowiązaniach, staram się traktować mojego klienta z należnym mu szacunkiem, jaki się należy każdej osobie. Wsłuchuję się w ich potrzeby i staram się na nie odpowiadać. Uważam, że jeśli chcę dobrze wykonywać pracę home stagera i projektanta, to przede wszystkim muszę kochać ludzi., a żeby to było możliwe, potrzebna jest pomoc Ducha Świętego. Domy i mieszkania to tylko pretekst do tego, żeby dobrze czynić drugiemu.
Całą swoją działalność zawierzyłam Bogu, aby wszystko prowadził według swojej woli. „Jeśli Pan nie wybuduje domu, na próżno się trudzą Ci, którzy Go wznoszą”, bo tylko Bóg jest skałą, na której warto budować swoje życie osobiste i zawodowe.
Świadectwo

Stawiam na uczciwość w relacjach biznesowych. Żeby być dobrym home stagerem, trzeba kochać ludzi. Domy, mieszkania są tylko pretekstem, żeby służyć innym, i pomagać im.
Podobnie jest w pracy projektanta – trzeba umieć słuchać.

Home staging polega m.in. na depersonalizacji wnętrza – w ramach tego home stagerzy zdejmują krzyże że ścian – ja tego nigdy nie robię.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

miomaro.pl

mazowieckie

Galeria zdjęć