Jakub Dudek

Jakub Dudek

www.loganimate.pl, muadek.artstation.com

Projektowanie graficzne, motion design, animacje 2D i 3D, wizualizacje 3D.

Od kiedy zacząłem zajmować się grafiką na poważnie, „umówiłem się” z Panem Bogiem, że będę robił rzeczy w tej dziedzinie na Jego chwałę, a jeśli one mu się spodobają, to będzie mi błogosławił na tyle, żeby stało się to moją ścieżką zawodową. Zaczynałem skromnie od plakatów na rekolekcje, logo dla wspólnoty, ale dziś już grafika stała się nie tylko pasją, ale i sposobem na wykarmienie gromady dzieci, a na swoim koncie mam na przykład współpracę przy serialu „Jonasz z IIb” na kanale Langusta na palmie. Pracy mam zawsze dużo, więc niekiedy brakuje sił i czasu na nowe zadania, ale staram się nie odmawiać pomocy, jeśli tylko dany projekt posiada choć odrobinę ewangelizacyjnego potencjału. Zależy mi, żeby Kościół znowu był kojarzony jako mecenas sztuki najwyższej klasy.

Świadectwo

Kiedyś na studiach dostaliśmy na zaliczenie zrobić animację na konkurs o prawach kobiet i/lub dyskryminacji płciowej, więc zrobiłem opowieść o prawie kobiet do… narodzin. Do obejrzenia tutaj: https://youtu.be/H8zXDyTAw2I
Praca na konkurs nie dotarła, ale grupa z zajęć chyba była poruszona. Wszelkie projekty ewangelizacyjne uznaję za ofiarę i robię nieodpłatnie.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć