Przedstawiamy wam Liderów grup MasterMind Katolickiego Networkingu. 

Co to jest MasterMind? 

MasterMind to grupa kilku osób, która spotyka się regularnie, aby poprzez rozmowę i burze mózgów wspierać się w rozwoju i realizacji celów, oferować sobie wzajemną pomoc i feedback.

Nasze spotkania odbywają się online w kameralniej grupie. Pomimo tego, że prowadzimy różne biznesy, łączy nas wspólny świat wartości, na którym opieramy nasze biznesy. Chcesz dołączyć do naszych grup? Napisz do nas! 

Przemek Keler

 

Red Art Studio


Fotografia ślubna, okolicznościowa, biznesowa, reklamowa, eventowa

Mąż Magdaleny i ojciec trójki Aniołków w niebie. Fotograf z pasji i zamiłowania.

Fascynują mnie ludzkie emocje i to ich szukam w ujęciach, tak by fotografowana chwila, cenna, jedyna oraz niepowtarzalna została uchwycona i mogła przypomnieć emocje i czas kiedy była wykonana.
Zawodowo zajmuje się fotografią:

  • ślubną,
  • okolicznościową,
  • biznesową,
  • eventową
  • reklamową.

Damian Malorny

 
Przedsiębiorca, przedstawiciel handlowy. 

Mąż Kasi, ojciec 4 dziewczyn, przedsiębiorca. 

Właściciel sklepu internetowego Chmurka Biała, w ofercie którego między innymi wielorazowe pieluchy – rozwiązanie zdrowsze, bardziej ekologiczne i ekonomiczne niż jednorazówki. Naszą misją jest uświadamianie rodzicom, że mają alternatywę w stosunku do jednorazówek.

Przedstawiciel handlowy w studiu graficznym MUZO – jeśli marzysz o wydaniu własnej książki, a może potrzebujesz ulotki, plakatu lub baneru. To wszystko jestem w stanie zorganizować od początku do końca.

Ostatnio również rozwijający nowy projekt Synowie Zebedeusza – sklep z dewocjonaliami i obsługa audiowizualna parafii, czyli wszelkie projekty związane z nagłośnieniem dodatkowym, np. scholi, oraz z montażem i obsługą sprzętu związanego z nagrywaniem liturgii.