Katarzyna Olejniczak

Katarzyna Olejniczak

www.facebook.com/kokonovebizu

Kasia jest architektem. Pracuje w gdańskim biurze na pełnym etacie od 2008 roku. Po godzinach tworzy biżuterię z naturalnych jedwabnych kokoników. Markę KokoNove Biżu powołała do życia 24 kwietnia 2019 roku. Zatem dokładnie teraz obchodzi pierwszą rocznicę jej powstania. Wcześniej przez 10 lat tworzyła biżuterię filcową – z wełny czesankowej – filcowaną zarówno na mokro jak i na sucho. Początkowo wełnę łączyła z czesanką jedwabną. A już od jedwabnej czesanki do jedwabnych kokoników było bardzo blisko. 

Misją jej marki jest wydobywanie prawdziwego i wyjątkowego piękną z każdej kobiety. Unikatowy charakter jej biżuterii pozwala kobiecie poczuć się naprawdę nieprawdopodobnie. W kokonach można dostrzec naturalne bogactwo i piękno, co pozwala odszukać je również we własnej, kobiecej naturze. Ta biżuteria doskonale wydobywa kobiece wewnętrzne piękno.

Widzę wezwanie Bze do wzmacniania i rozwijania kobiecego piękna. Trzeba się odważyć by ubrać ekstrawagancką biżuterię, by pozwolić sobie na to, aby zostać zauważoną. Jedwabne naturalne kokony wydobywają naturalne piękno, są wyrazem umiłowania natury.

Widzę tu też bardzo duży związek z moim drugim miejscem aktywności- Lokalną Grupą Mocy, gdzie dużo czasu poświęcamy na rozmowy o tym, że kobieta powinna zadbać najpierw o siebie, by miała skąd czerpać siły na wspieranie i opiekowanie się dziećmi, mężem i innymi. 

Świadectwo

W każdym zawodzie zdarzają się wybory między dobrem, a złem. A co ja mogę napisać?
Nie przypominam sobie takich sytuacji. Działam dopiero od roku pod marką KokoNove i nie doświadczyłam jeszcze takich moralnych dylematów. Staram się wspierać lokalne licytacje charytatywne i oddaje swoją biżuterie, ale nie było to dla mnie nigdy rezygnacją z jakichkolwiek pokus

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć