Agata Maksjan-Wójcik

Agata Maksjan-Wójcik

www.maksjan.pl

Jestem radcą prawnym i mediatorem. Pomagam przede wszystkim przedsiębiorcom, ale wspieram także osoby, które porykają się z problemami prawnymi w codzienności..

Prawo jest moją pasją. Od wielu lat marzyłam o stworzeniu miejsca, w którym będę mogła pomagać, wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie prawnicze w połączeniu z innymi darami i talentami, którymi obdarzył mnie Bóg. Moja Kancelaria to przestrzeń, w której mogę się spotkać z drugim człowiekiem, porozmawiać o jego problemach prawnych, to miejsce wyjątkowe, kryjące troski i tajemnice moich klientów.. to miejsce
gdzie o prawie mówię jasno, gdzie moi klienci mogą otrzymać profesjonalną pomoc prawną, ale i wsparcie którego potrzebują, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Świadectwo

Każdy zawód wiąże się z wyborami i ja takich wyborów musiałam dokonywać wielokrotnie. Zrezygnowałam np. z obsługi jednego z najlepszych moich klientów, ponieważ wartości jakimi się kierował w
codziennej działalności, w stosunku do swoich klientów czy pracowników, były sprzeczne z wartosciami którymi żyję. Zrezygnowałam z reprezentowania klientów w sprawach rozwodowych. 

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Warszawa

kancelaria@maksjan.pl