Jakub Grabowski

Jakub Grabowski

thelightpainter.pl

Jestem Fotografem ślubnym, rodzinnym. Realizuję też często
zlecenia wnętrzarskie, portretowe, reklamowe.

Na serio wierzę, że dobre zdjęcia wspierają wspomnienia i utrwalają emocje, które mają potem w czasie kryzysu szansę uratować małżeństwo.
Poza tym pracując z Parami Młodymi mam okazję dzielić się tym co dobre w moim małżeństwie, podkreślać znaczenia małżeństwa jako jednej z największych radości i wartości jakie mam w życiu.

Świadectwo

Kiedyś odmówiłem zdjęć „reklamowych” prostytutce – to jednak wspominam bardziej w ramach anegdoty, niż wielkiej walki duchowej.
Tak naprawdę liczy się dla mnie codzienna przyzwoitość w pracy.
Wierzę w to, że każda nieuczciwość, oportunizm czy kłamstwo prędzej czy później wychodzi na jaw i obniża wartość mojej marki osobistej.
Tak samo dawanie swojej pracy za darmo, które czasem mi się zdarza jest po prostu korzystne, ale też daje dużo przyjemności. Uważam, że wiara w Boga pomaga mi w pracy realizować wartości uniwersalne, które cenią wszyscy bez względu na wyznanie. Można powiedzieć że także w sensie biznesowym wiara się „opłaca”. Ten fakt nie powinien mieć znaczenia, ale jako skutek uboczny utwierdza mnie dodatkowo w przeświadczeniu, że chrześcijaństwo jest mądre i racjonalne, a Nasz Pan nas kocha.
Gdy jeżdżę po Polsce i mówię, że jestem z Torunia wywołuje to „uśmiech” i żarty w kierunku Radia Maryja. A ja z uśmiechem chwalę się tym że pomimo iż mam protokół rozbieżności z o. T. Rydzykiem, to bardzo, naprawdę BARDZO cenię sobie przyjaźnie i znajomości z ultra wartościowymi ludźmi z TV Trwam i WSKSiM, z którymi współpracowałem przy różnych projektach.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć