Gabi Magierowska

Gabi Magierowska

www.gabimagierowska.pl

Jestem fotografem kobiet, rodzin i Par Młodych. Kocham prostotę, minimalizm i naturalność. Taka też jest moja fotografia. Jestem przekonana, że każdy człowiek nosi w sobie unikatowość i historię wartą opowiedzenia w obrazach, której nie potrzebne jest kreowanie scenografią i gadżetami, których tak wiele dziś na rynku fotografów. Jest ona wartością samą w sobie, potrzebuje jedynie wprawnej ręki i oka, które ją wydobędzie.

Od wielu lat szkolę się, czytam i fotografuję by oszlifować diament, który pragnę dawać innym – prawdziwe historie, prawdziwą fotografię.

Szkoliłam się m.in. u Magdaleny Mizery i Ani Kondraciuk oraz u mojej Mamy fotografki, która zaszczepiła we mnie pasję do fotografii.

Moja praca jako fotograf to przede wszystkim zrealizowane marzenie o tym, aby moja praca była jednocześnie moją pasją i naturalnym talentem, którym Bóg mnie obdarował. Jestem szczęśliwa, że mogę dawać ludziom wartość w postaci zatrzymanych wspomnień i chwil codzienności, do których tak często tęsknimy po latach. Zdjęcia pozwalają nam do nich wrócić i na nowo przeżyć emocje i uczucia, które towarzyszyły nam w tych chwilach.

Świadectwo

Kiedy zaczynałam pracę jako fotograf na rynku fotograficznym działało bardzo wielu fotografów, którzy nie zakładali działalności gospodarczej, jednak „po godzinach” dorabiali do domowego budżetu bez opłacania składek oraz podatków. Mogłam podjąć się fotografii na tych samych zasadach, jednak od początku zdecydowałam się zaryzykować i pomimo niewielu zleceń podjąć się opłacania wszystkich kosztów związanych z własną działalnością. Wierzę, że Bóg mnie w tym prowadzi i dzięki tej małej wierności nigdy nie byłam „na minusie”.
Z mojego zarobku oddaję część jako darowiznę na cele statutowe Fundacji działającej przy mojej Wspólnocie.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć Fotograf Gabi Magierowska