Prodarunek

Prodarunek

https://www.facebook.com/prodarunek/

Zajmujemy się personalizowanym rękodziełem.
Robimy kubki porcelanowe, ceramiczne i emaliowane,skarbonki, personalizowane pudełka ze sklejki (pudełka skarbów, herbaciarki) , „łapacze MODŁÓW” (obręcz z imieniem w kole w którym wpisany jest Egzorcyzm Michała Archanioła lub  modlitwa do Anioła Stróża), plakaty, biżuterię z kamieni i srebra (srebra złoconego) z zaszyfrowanymi słowami w Alfabecie Mors’a (Biżuteria Pisana Morsem) na jedwabnej nici zamkniętą w personalizowanych, drewnianych pudełkach.
Nazwa Prodarunek wzięła się stąd, że chcemy proponować dobre jakościowo i wartościowo prezenty na każdą okazję. W naszej ofercie są także : grawerowane pióra (również z pieczątkami), stemple Ex libris, koszulki z nadrukiem i wiele innych.
Chętnie podejmujemy się zamówień specjalnych.

Staramy się przekazywać iskierkę Wiary tam gdzie jej nie ma w nadziei, że ta iskierka rozpali większy ogień. Chcemy iść z Duchem czasu, ale i z Duchem Bożym.
Pierwotnie marzyłam o tym żeby robić rzeczy typowo religijne, z przesłaniem! Mąż i znajomi sprowadzali mnie na ziemię mówiąc, że to nie ma sensu, bo nie będzie chętnych.. Zaczęłam wiec od rzeczy świeckich,  starając się przemycać w tym co robię jak najwięcej Boga. To taka trochę utajona ewangelizacja, która ostatnio staje się coraz bardziej odważna.

Świadectwo

Jednym z naszych prodarunkow jest biżuteria z kamieni naturalnych. Zdarzyło się, że klientki prosiły o opisanie cudownych właściwości kamieni. Zaproponowaliśmy opisanie historii kamienia, czyli jak to było kiedyś i do czego był używany. Pamiętam również  jak przed Bożym Narodzeniem dostaliśmy zamówienie na porcelanowy kubek z “diabełkiem”. Nie podjęliśmy się realizacji, na szczęście nikt się na nas nie obrazi.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

www.prodarunek.pl