Always & Forever

Always & Forever

www.facebook.com/shopalwaysforever

Od dziecka interesowałam się tworzeniem. Studiowałam architekturę krajobrazu, w tym rok w Chinach. Okres ten bardzo mnie rozwinął i pozwolił odnaleźć własną ścieżkę. Podczas studiów odbyłam kilka staży jako grafik komputerowy w agencjach marketingowych. Z czasem zainteresowałam się UX designem i postanowiłam rozwijać się w tym kierunku.
Od ponad roku pracuję na własnej działalności wykonując zlecenia graficzne – zarówno na potrzeby druku jak i Internetu, oraz świadczę usługi związane z user experience designem.
Tworzę również grafiki na ubrania z motywem chrześcijańskim, które sprzedaję poprzez platformę cupsell.pl pod marką Always&Forever (pray to God by living).

Dzięki projektowaniu czuję, że wykorzystuję boże talenty i jestem szczęśliwa, że mam wpływ na kreowanie rzeczywistości w której żyjemy. Jej ulepszanie i upiększanie rozpoznaję jako swoją misję. Dodatkowo poprzez tworzenie grafik na ubrania z prostymi, ale mającymi duże znaczenie napisami, spełniam się ewangelizacyjnie. 

Świadectwo

W większości działam na zlecenie innych osób, jednak nie przyjmuję zleceń sprzecznych z tym w co wierzę. Mam duży wpływ na użyteczność oraz wygląd produktów, co przekłada się np. na wzrost efektywności sprzedażowej czy rozpoznawalności zamawiającego, odrzucałam więc zlecenia związane z inicjatywami sprzecznymi z chrześcijaństwem.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć