TRUST | KATARZYNA LENKIEWICZ- TRZECIAK

TRUST | KATARZYNA LENKIEWICZ- TRZECIAK

www.Trust24.pl

Sklep Trust tworzymy my –  katolickie małżeństwo, zjednoczone we wspólnej miłości do Chrystusa i Maryi. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą rękodzieła chrześcijańskiego, a wszystko, co robimy wynika z czystej miłości, jaką darzymy naszego Pana Jezusa Chrystusa.  Naszą misją, poprzez codzienne życie oraz pracę, jest szerzenie Bożego przesłania wiary, nadziei i miłości. Wierzymy, że modlitwa różańcowa może być ucieczką od zagłady świata, a sam różaniec – poza pełnieniem kluczowej roli w modlitwie, może być także niezwykle piękną i stylową biżuterią, która inspiruje..

Nasza działalność powstała w wyniku wielkiej miłości do Niepokalanie Poczętej Maryi oraz wiary w Jezusa Chrystusa, jako naszego jedynego Pana i Zbawiciela. To właśnie ta wiara poprowadziła nas do Jedynego Kościoła, Świętego i Apostolskiego, który to został założony przez Chrystusa – Ew. Mateusza 16:18-19. Tam Jezus Chrystus zakłada swój Kościół na św. Piotrze Apostole, któremu przekazuje klucze nieba. Piotr zostaje nazwany Skałą i na tej Skale Bóg buduje nasz Kościół. Dzisiaj papież (Franciszek) zasiada w fotelu Piotra jako biskup Rzymu.

Naszą działalność opieramy na 3 filarach, będących jednocześnie podstawami całego naszego życia.

• Z miłości.
Do Boga, Chrystusa i Maryi, którym zawierzamy życie nasze, jak i wszystkich naszych bliskich.

• Z wiary.
W to, że sami możemy mieć wpływ na szerzenie Słowa Pańskiego i “zarażania” nim innych ludzi.

• Z oddania.
W każdy aspekt naszego życia i dawania z siebie 100% na każdej jego płaszczyźnie.

Świadectwo

Jesteśmy małżeństwem po olbrzymim kryzysie, A właściwie, lepiej by napisać, że mamy niesamowicie trudna i skomplikowaną drogę 🙂 W ciągu jednego dnia zerwalismy z grzechem i doszliśmy że swoich dotychczasowych miejsc pracy, które rujnowały nasze małżeństwo i otworzyliśmy naszą firmę, w której to tworzymy od podstaw różańce, łańcuchy niewolników Maryi oraz biżuterię dla katolików.
Sami jesteśmy niewolnikami Jezusa przez ręce Maryi i sami też prowadzimy grupy przygotowujące do takiego oddania i w Internecie i stacjonarne.
Przez to codziennie zmagamy się z atakami złego, w postaci hejtu, utraty znajomych, czy fizycznych dręczeń.
Trwamy jednak przy Jezusie i Maryi traktując naszą pracę jako misję i powołanie naszego życia.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

Galeria zdjęć