Pracownia Baau

Pracownia Baau

www.pracownia baau.eu

Fizycznie mieszkam w Warszawie, a mentalnie na polanie w lesie, otoczona brzeziną. Pewnie dlatego w moich projektach przeważają naturalne materiały, kolory i formy.
Ukończyłam Wydział Architektury na PW i zawodowo zajmuję się rearanżacją, projektowaniem i fotografią wnętrz.
Pracownia baau.eu to miejsce, w którym prezentuję część swoich pomysłów. Jeśli Ci się podobają – zapraszam. Oglądaj, inspiruj się, komentuj.
Jeśli masz ochotę na zmiany, daj znać. Wspólnie pomyślimy, co zmienić u Ciebie. Obiecuję fajną przygodę oraz to, że nie pozostawię żadnego z zadanych przez Ciebie pytań bez odpowiedzi.

Projektowanie przestrzeni dla ludzi widzę nie tylko jako wykonywanie wyuczonego zawodu, ale przede wszystkim jako możliwość wprowadzania w ich życie lepszej jakości. Harmonia i ład (przestrzenny, kolorystyczny, stylistyczny) przekładają się na lepsze życie – większą harmonię i ład w relacjach w rodzinie czy z innymi. Dobrze zaprojektowana przestrzeń potrafi być bardzo rodzinnotwórcza

Świadectwo

Każdy zawód wiąże się z wyborami. Czasami także między dobrem i złem. Ja nie miałam jak dotąd takich dylematów. Działam zbyt krótko, jak sądzę. To, co przychodzi mi na myśl i przyświeca na co dzień to np. bycie uczciwą w stosunku do klienta, przyznanie się do swojego błędu, podejmowanie odpowiedzialności za swoje decyzje, terminowość. Tak pragnę działać.

Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?