Anna Gregorczyk

Anna Gregorczyk

Copywriter / CV Writer / UX Writer / Scenarzysta / Ghostwriter / Conversational Designer

Gdy piszę za pieniądze to piszę dla klientów którzy tego chcą, oczywiście jeśli jest to etyczne 🙂 – najchętniej piszę dla branży IT (po polsku i po angielsku).
Swoim talentem dzieliłam się pro bono (darmo otrzymaliście, darmo dawajcie):
– pomagałam skutecznie znaleźć pracę ludziom pisząc im CV i LM.
– Na podstawie tych doświadczeń pomocy w znalezieniu pracy
opublikowałam książkę.
– Przez wiele lat, w imieniu afrykańskiego misjonarza  pisałam / redagowałam biuletyny dla darczyńcow Misji.
– Zdarzyło mi się też redagować tekst dla księdza w parafii.
– Napisałam sztukę (przedstawienie) o św Klemensie Hofbaurze, na prośbę Proboszcza głogowskiej parafii pod wezwaniem tego patrona.. Została wystawiona przez uczniów w Głogowie, z okazji 90-lecia  parafii.
Świadectwo

– Wzięłam 4 tygodnie urlopu by na własny koszt pojechać do Afryki odwiedzić misjonarza, któremu pomagałam redagować listy do darczyńców, by na własne oczy zobaczyć jego misje.
– Gdy była możliwość zaproponowania różnych akcji CSR u mojego pracodawcy, zaprosiłam przedstawiciela Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, który mówił o wykluczeniu cyfrowym osób chorych psychicznie. Zrobiliśmy dla nich zrzutkę sprzętu komputereowego.
– W momencie gdy firma została zrestrukturyzowana w inną firmę, gdzie widać że główną wartością była kasa, a te wypisane na zewnątrz były fikcyjne, dołaczyłam do inicjatywy „Employee Engagement” gdzie staralismy się w ramach róznych akcji poprawić morale pracowników i zaangażowac ich w CSR
Na rozstaju dróg

Jak znajdziesz tę osobę?

https://www.linkedin.com/in/annagregorczyk/

mazowieckie